Selmet

tel.: +48 55 643 56 54
kom.: +48 698 487 286

biuro@selmet.pl

R. Traugutta 31, Elbląg

Sprzedaż węgla

Kostka

Zaliczany do węgli grubych. Posiada minimalną zawartość popiołu i siarki przy jednocześnie wysokiej kaloryczności. Jego zaletą jest to, że bardzo wolno się spala, dając przy tym bardzo dużo ciepła. Polecany jest do kotłów tradycyjnych, konwencjonalnych, bez podajnika, a także zasypowych starego i nowego typu 

Orzech

Dzięki temu, że posiada bardzo niską zawartość siarki jest ekonomiczny i bezpieczny dla środowiska. Jego zaletą jest również niewielka ilość popiołu, czego następstwem jest rzadsze czyszczenie kotła. Ma wysoką kaloryczność przez co jest bardziej wydajny. Istnieje możliwość podniesienia jego kaloryczności, poprzez palenie go z innymi materiałami np. pelletem drzewnym 

Groszek

Dzięki niskiej zawartości popiołu i siarki, podczas spalania opał nie emituje dużej ilości dwutlenku siarki, równocześnie jest przyjazny dla natury. Jego wartość energetyczna jest wystarczająca by zapewnić ciepło w chłodne wieczory. Przeznaczony jest do kotłów konwencjonalnych tradycyjnych, zasypowych starego i nowego typu jak i pieców przemysłowych

SELMET skład węgla inny niż wszystkie

Nasza firma prowadzi skład węgla dla klientów indywidualnych jak i hurtowych. Wyróżnia nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług. Posiadamy bogate doświadczenie w branży oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników, pracujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu aby przedstawiać uczciwe i możliwie najlepsze warunki.  

Nasza oferta sprzedaży węgla kamiennego skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych, jak i indywidualnych. Posiadamy surowiec o wysokich parametrach jakościowych, które wpływają na wydajny proces spalania.

 

Sprzedaż detaliczną prowadzimy z własnych punktów, na które trafia odpowiednio przygotowany i wysortowany węgiel. Składy wyposażone są w specjalistyczny  sprzęt, tj. legalizowane wagi, ładowarki oraz samochody do rozwożenia.  Zapewniamy bezpłatny dowóz towaru w obrębie granic miasta.

WYBIERAJĄC NASZ WĘGIEL ZAPEWNIAMY

Wysokie parametry jakościowe

Korzystamy tylko z usług od najlepszych i sprawdzonych dostawców groszku, ekogroszku oraz orzecha w Polsce, dlatego też oferujemy Państwu produkt pierwszej jakości w konkurencyjnych cenach na rynku!

Odpowiednio przygotowany i wysortowany węgiel

Oferowany przez nas węgiel jest odpowiednio przygotowany i wysortowany. Składowany jest pod zadaszonymi pomieszczeniami, dzięki czemu warunki atmosferyczne nie mają wpływu na zmianę właściwości węgla.

Wydajny proces spalania

Sprzedawany u nas węgiel cechuje się wysoką kalorycznością, co przekłada się na wydajność procesu spalania. Dzięki wysokiej wartości opałowej zapewnia dużą wydajność przy niskim zużyciu surowca.

Sprawdź nasz ekogroszek

W naszej ofercie znajdą Państwo węgiel do kotłów z podajnikiem – EKOGROSZEK Power Plus, pakowany w worki po 25 kg. Ze względu na wysokie parametry jakościowe, oferowany przez naszą firmę EKOGROSZEK wydajnie wpływa na proces spalania. Wartość opałowa w stanie roboczym wynosi ok. 25 MJ/kg, zawartość popiołu ok. 8%, zawartość siarki ok. 0,4%, a uziarnienie mieści się w przedziale 8-25 mm. Jakość naszych produktów potwierdzona jest certyfikatami niezależnych laboratoriów.

Punkty sprzedaży węgla

Wyślij wiadomość

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy! Nasz dział obsługi klienta odpowie najszybciej jak to możliwe!