Selmet

KIM JESTEŚMY?

Oferujemy specjalistyczne wyburzenia i rozbiórki

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu rozbiórek i wyburzeń różnego rodzaju obiektów. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, aby zapewnić szybkie i skuteczne wykonanie prac zgodnie z wymaganiami klienta oraz przepisami bezpieczeństwa.

Zapewniamy szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi oraz firmami z różnych branż. Skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy naszą ofertę oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Zamów bezpłatną wycenę

SKUP ZŁOMU

Różnica między wyburzeniem a rozbiórką

Wyburzenia

Zajmujemy się wyburzeniami obiektów budowlanych niezależnie od gabarytów oraz lokalizacji danego obiektu. W swojej pracy stosujemy metodę mechaniczną, polegającą na wyburzeniu przy użyciu nowoczesnego oraz w pełni sprawnego sprzętu budowlanego. Nasze działania są bardzo przemyślane, dlatego prace wyburzeniowe są dostosowane do potrzeb klienta, czynników ekonomicznych oraz specyfikacji otoczenia.

Rozbiórki

Specjalizujemy się w wykonywaniu tradycyjnych rozbiórek obiektów budowlanych, które polegają na usunięciu z przestrzeni danego obiektu oraz przygotowaniu terenu pod nową inwestycję. Rozbiórki przeważnie wymagają uzyskania dokumentacji urzędowej – wszystkie zlecone zadania wykonujemy z zachowaniem wyznaczonych terminów. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów zadba o bezpieczeństwo oraz wysoką jakość pracy podczas procesu rozbiórki.


WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Od czego zależy koszt wyburzenia/rozbiórki?


Zamów bezpłatną wycenę


SKUP ZŁOMU

Jak przebiega współpraca?

W naszej firmie pracują sami profesjonaliści, którzy zadbają o pomyślny przebieg powierzonej usługi. Zawsze staramy się uzyskać jak najwięcej informacji o zleceniu, tak by móc przygotować kompleksową ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. W trakcie całego procesu realizacji inwestycji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy fachowe podejście do zleconego zadania.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Oferujemy szybką oraz przede wszystkim bezpłatną wycenę planowanej inwestycji. Wycena zostaje przygotowana przez naszego wykwalifikowanego pracownika, który z chęcią udzieli fachowych wskazówek. Zależy nam na zadowoleniu klientów, w związku z tym od samego początku dbamy o jakość świadczonych usług.

Zawarcie umowy

Po ustaleniu kompletnego planu przebiegu inwestycji następuję zawarcie umowy pomiędzy naszą firmą, a klientem. Wywiązujemy się z podjętych zobowiązań w sposób ekonomiczny oraz rzetelny. Od tego momentu prężnie działamy nad powierzonym zadaniem, tak by sprostać oczekiwania inwestora.

Wykonanie prac

Prace nad rozbiórką lub wyburzeniem danego obiektu wykonujemy zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa przy użyciu nowoczesnego sprzętu budowlanego. Dzięki dużemu doświadczeniu przy tego typu usługach, realizowane zlecenie przebiega w sposób sprawny, bezproblemowy oraz kontrolowany.

Finalizacja zlecenia

Ostatecznie weryfikujemy wykonaną pracę, aby potwierdzić zgodność usługi z wstępnymi ustaleniami. Następnie przystępujemy do finalizacji zlecenia, czyli przedstawiamy wykonane zadania inwestorowi. Na tym kroku dobiega koniec współpracy naszej firmy z klientem.

Galeria zdjęć

Rectangle 62

Rectangle 67

Rectangle 66

Rectangle 65

Rectangle 64

Rectangle 63


Poprzednie
Następne

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ