Selmet

tel.: +48 55 643 56 54
kom.: +48 698 487 286

biuro@selmet.pl

R. Traugutta 31, Elbląg

Skup złomu

WYBIERAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI ZAPEWNIAMY

Złom stalowy klasyfikujemy na wsadowy, niewsadowy oraz żeliwny. Posiadamy odpowiedni sprzęt do transportu i  przerobu, tj. ładowarki typu FUCHS, prasonożyce marki COPEX, samochody ciężarowe do przewozu kontenerów.

 

Złom metali kolorowych, odpowiednio segregujemy, oczyszczamy i stosownie do potrzeb poddajemy dalszej obróbce.

Bardzo korzystne ceny

W naszej firmie kładziemy szczególny nacisk na korzystne warunki proponowane naszym klientom. Selmet proponuje nie tylko atrakcyjne, konkurencyjne ceny, ale również bezzwłoczną zapłatę należności dla klienta. Dbamy o naszych klientów na każdym etapie współpracy.

Rzetelna klasyfikacja przyjmowanego złomu

Nasz skup złomu proponuje rzetelną klasyfikację i wycenę przyjmowanego złomu. Dzięki specjalistycznym i zaawansowanym technicznie stanowiskom wagowym, dokładnie określamy ciężar skupowanego surowca.

Indywidualnie negocjowane ceny dla dużych dostaw

Nasza firma świadczy usługi dla klientów detalicznych jak i hurtowych. Dla dużych dostaw hurtowych indywidualnie negocjujemy ceny aby transakcja była dla Ciebie jak najkorzystniejsza, na linii klient- firma dbamy aby każda współpraca przebiegała na wysokim poziomie.

Odbiór złomu własnym transportem

Jeśli masz na sprzedaż złom ale nie masz go jak przetransportować, wystarczy, że zadzwonisz. Odbierzemy złom spod Twojego domu, przetransportujemy do firmy i zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

Podstawianie kontenerów do zbiórki złomu

Na zamówienie podstawiamy pod dany adres pojemny i wygodny w użytkowaniu kontener do zbiórki złomu. Jeżeli zapełnisz swój kontener nie musisz się martwić, nasi pracownicy odbiorą go od Ciebie i w razie potrzeby podstawią nowy! Oferujemy szybką realizację zamówienia!

SELMET SKUP ZŁOMU INNE NIŻ WSZYSTKIE

Nasza firma prowadzi skup złomu dla klientów indywidualnych jak i hurtowych. Skupujemy metale kolorowe i inne. Wyróżnia nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług. Posiadamy bogate doświadczenie w branży oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników, pracujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu aby przedstawiać uczciwe i możliwie najlepsze warunki skupu metali.

Skup Metalu

Prowadzimy skup złomu stalowego, dzięki czemu możesz pozbyć się zalegających elementów stalowych i poddać je utylizacji zarabiając na tym. Przyjmujemy surowiec bezpośrednio w siedzibie firmy, a wedle Twojej potrzeby możemy odebrać złom ze wskazanego przez Ciebie adresu.

Skup Miedzi

Miedź ma szerokie zastosowanie w życiu codziennym jak i w przemyśle dzięki swoim właściwością przewodnictwa ciepła i energii elektrycznej dlatego stale rośnie zapotrzebowanie na ten surowiec. Proces wydobywania miedzi jest skomplikowany dlatego też recykling miedzi jest dobrą alternatywą, szacuje się że ok 80% wydobytej kopaliny trafiło z powrotem do obiegu.

Skup Aluminium

Aluminium jeden z najpopularniejszych metali mających zastosowanie w przemyśle spożywczym. Aluminium wykorzystywane jest do produkcji puszek, kapsli, folii aluminiowej itp. Jest to metal idealnie nadający się do recyklingu ponieważ, można go pozyskiwać            i przetwarzać bez utraty jego właściwości i jakości.

Skupowanie Innych Metali

Skupujemy również inne metale takie jak ołów, cynk, stal nierdzewna czy mosiądz. Odkupimy od Ciebie wszystkie metale, które nadają się do recyklingu i ponownego użycia. Nasza misja to oczyszczanie naszej pięknej planety z zalegającego złomu i wykorzystywanie ich do produkcji różnego rodzaju dóbr. Od przysłowiowych żyletek do golenia po zaawansowane akumulatory do samochodów eklektycznych. 

 

Selmet kładzie silny nacisk na dbałość o środowisko naturalne. Dlatego sortujemy praktycznie każdy gatunek i podgatunek metali takich jak: stal grubą, blachy, plastykę, spożywkę, profile, odlewy, felgi, linki, puszki i wiele więcej!

Punkty skupu złomu

Wyślij wiadomość

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy! Nasz dział obsługi klienta odpowie najszybciej jak to możliwe!